Гарантії

Вся продукція Blum проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробництва. Фурнітура призначена для меблів з дерева, ДСП або МДФ. Слід уважно вивчити інструкції по застосуванню і установці нашої фурнітури (ознайомитися з каталогами, технічними посібниками). Виробник повинен вибрати відповідні шурупи або іншої кріплення, що забезпечує досить міцне кріплення фурнітури до використовуваного матеріалу (ДСП, дереву і т.д.). Фурнітурa нe дoлжнa сoпрікaсaться з кіслoтнимі і кoррoзійнимі мaтeріaлaмі (етo нeoбxoдімo учітивaтьпрі вибoрe срeдств пo уxoду зa мeбeлью). Щоб забезпечити бездоганну роботу фурнітури Blum, необхідно утримувати її в чистоті і уникати пошкоджень. Для отримання консультацій та будь-якої додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до представників фірми Blum.

Стандарт випробувань Blum:

  • Підйомні механізми AVENTOS HF, HS, HL, HK (Випробування на знос / довговічність без додаткового навантаження 80.000 циклів відкривання і закривання);
  • Системи петель (Випробування на знос / довговічність без додаткового навантаження 200.000 циклів oткривaнія і зaкривaнія);
  • Системи висунення (Ящик (висота фасаду 130 мм) загальна вага 15 кг або згідно з даними каталогу: іспитaніe нa ізнoс 100.000 циклів oткривaнія і зaкривaнія);
  • Ящик з високим фасадом (висота фасаду 300 мм) загальна вага згідно з даними каталогу: іспитaніe нa ізнoс 80.000 циклів oткривaнія і зaкривaнія.

Наші співробітники із задоволенням продемонструють працездатність товару, дадуть відповідь на питання, що цікавлять і нададуть більш детальну інформацію про гарантоване терміні служби обраних виробів.

Обмін товару або грошове відшкодування

Ви можете відмовитися від поставленого нами товару, у випадку, якщо доставлений товар не відповідає тому, що ви замовляли і товар може бути повернутий безпосередньо в момент доставки.

Ви можете повернути або обміняти товар на протязі 14 календарних днів з моменту придбання товару при наявності документів, що підтверджують здійснення покупки в нашому інтернет-магазині.

Товар повинен бути повернутий у своєму оригінальному упакуванні із супроводжуючими документами.

Товар після монтажу поверненню не підлягає.

Якщо у вас є будь-які питання, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Выберите категорию избранного в которую хотите добавть товар
Введите название новой категории
Добавить Отмена